پاسخ نامه سوالات مجموعه علوم جغرافیایی آزمون کارشناسی ارشد سال 1393

با توجه به ماهیت این وب نوشت که پیرامون جغرافیای سیاسی و ژئوپلیتیک است، برآن شدم تا پاسخ نامه سوالات آزمون کارشناسی ارشد 1393 مجموعه علوم جغرافیایی(گرایش جغرافیای سیاسی) را در وب نوشت قرار دهم.

در این پست شما داوطلبان و علاقمندان عزیز می توانید پاسخ نامه ی دو درس جغرافیای سیاسی، آمار و احتمالات  را دریافت کنید.

توجه داشته باشید که همه ی پاسخ ها مستند هستند و هیچ شکی در آن ها نیست و شما می توانید روی آن پاسخ ها حساب کنید. منابع و همچنین متن کتاب آن سوالات نیز در پایین سوالات آورده شده است. پاسخ سوالات مربوط به درس آمار و احتمالات با کوشش داوطلب گرامی آقای محسن عزیززاده تهیه شده است که جا دارد از طرف سایر علاقه مندان از ایشان تشکر کنم.

شما داوطلبان عزیز می توانید پاسخ نامه درس جغرافیای سیاسی آزمون کارشناسی ارشد سال 1393 را از طریق لینک زیر دانلود نمائید:

 http://www.4shared.com/get/V8hGkv6pba/Masters_Degrees_Answer_4.html

 

 

شما  میتوانید پاسخنامه ی درس آمار و احتمالات آزمون کارشناسی ارشد 1393 مجموعه علوم جغرافیایی (به کوشش آقای عزیززاده) را از طریق لینک زیر دریافت نمایید:

http://www.4shared.com/get/gsbYD3U0ba/WWWLEBENSRAUMPERSIANBLOGIR.html

 

 

در ضمن شما میتوانید سوالات مجموعه ی علوم جغرافیایی آزمون کارشناسی ارشد 1393 را از لینک زیر دریافت نمائید:

http://www.4shared.com/get/REjHUN64ce/S_online.html   

اگر هر سوالی داشتید می توانید در قسمت نظرات مطرح کنید تا در اسرع وقت پاسخگو باشم.

/ 23 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رحمتی

خیلی به این وبلاگ سرزدیم ولی جواب نیامد. ما هنوز منتظریم

246

سلام من نمی تونستم دانلود کنم حالا تونستم. لینک ها درست هستند

salam

در مورد ژئوپلیتیک: بله سئوال 210، گزینه 3 صحیح است.(طبق منبع اصلی درس ژئوپلیتیک کتاب آقای حافظ نیا) دوستان لطفا بجای اینکه اینجا بگید برید سایت سازمان سنجش و در قسمت "سیستم پاسخگویی" اعتراض خودتون رو وارد کنید.

رحمتی

ص 103 مفاهیم ژئوپلتیک اره دوستان درست میگند سوال چند جواب درست داره طراح دقت نکرده که کشورهای موفق باید هم جاذبه توریستی و هم سیستم توریستی داشته باشند که کلمه اول در جاذبه توریستی اشاره نشده و طراح نیز دقت نکرده

دوستان

سوال 202 و 213 از کدام منابع اورده شده

حمید

اقای صادقلو سلام سوال 208 مفهوم نظام بین الملل یعنی روابط ساختاری ... کشورها با هم از کدام منبع داده شده داوطلبان شک می کنند اقای حافظ نیا دولت را معادل عام کشور می داند در حالی که مجتهد زاده کشور را و حکومت را یکسان می شمارد. در زمان پاسخگویی داوطلب شک می کند نگارنده کدام یک را در نظر دارد.

حمید

یک سوال دیگر 213 و 214 از کدام منبع است.

حمید

متشکرم اقای صادقلو من دوباره کتاب ها را زیرورو کردم چیزی ندیدم شک کردم از شما پرسیدم شما نیز فرمودید منابع را نمی دانید این همه زحمت می کشیم ادم به سوالی برمیخوره که تا جالا ندیده ، استرسش از همه بدتره

مهناز نجفی

سلام جناب صادقلو.خوشحالم که با شما اشنا شدم.تصمیم دارم ارشد سیاسی شرکت کنم.راهنمایی میخواستم لطفا.ممنون‌میشم راهنماییم‌کنید که بهتر ومفیدتر مطالعه کنم.

نادری

واقعا جای تشکر و قدردانی دارد. خیلی لطف بزرگی بود